10 Ekim 2015

N11.com %25 İndirim Diye Yanıltıyor

26 Eylül'de daha daha önce kazandığım %5 indirim kuponum ile 104 TL'sipariş verdim. Siparişimden 12 TL olan bir ürün reddedildi ve ürün 14 gün sonra kargolandı. N11.com müşteri temsilcileri buna rağmen alışverişimin tamamlanmasından 3 gün sonra %10 indirim kuponumun yükleneceğini söylediler. Bütün yazışmalar kayıt altındadır. Ancak bugün görüştüğüm başka bir müşteri temsilcisi siparişimin 100 TL'nin altına düşmesi nedeniyle kalan 12 TL'lik alışverişi yeniden yapmamı ancak o zaman %10 indirimin yükleneceğini söyledi. 12 TL alışveriş demek 6 TL ürüne 6 TL'de kargo ücreti demek. Yani 5 TL indirim sağlanıp fazlasıyla geri alınması anlamına geliyor. Yani indirim tam bir yalan oluyor.

İlkay 75 Okunma

Cevaplar

  • İlkay10 Ekim 2015

    Müşteri temsilcilerinin verdiği yanlış bilgiler doğrultusunda müşterinin yaşadığı mağduriyet umurlarında olmadı. Ayrıca net olmayan kampanya koşulları da kendi lehlerinde kullanılıyor. Yani müşteri en değersiz varlık oluyor n11 için.

  • N11.com Temsilcisi10 Ekim 2015

    Sayın İlkay Güleryüz, Siparişinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda gereken aksiyonlar alınmakta ve mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili Müşteri Hizmetleri kayıtlarımız incelenerek gerekli aksiyon alınacaktır. Kontrol sağlandığında siparişinize ait 12,34 TL değerinde ürünün mağaza tarafından stoklarda tükendiği gerekçesiyle iptal edildiği ve alışverişinizde kullanmış olduğunuz %5 indirim kuponunun sizlere telafi olarak yüklendiği ilgili telafi kuponunu kullanarak iptal edilen ürün tutarı kadar alışveriş gerçekleştirip tamamlandı konumuna getirmeniz halinde 3 gün içerisinde %10 indirim kampanyasına dahil olacağınız görünmektedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlayarak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön