23 Ocak 2015

N11.com 2,5 Aydır Para İadesi Yapmıyor

N11.com verdiği cevaba bakın, 2,5 aydır paramı geri ödemiyorlar. Sevgili asker arkadaşım R***, sanırım askerde ayaklarınız postalın içerisinde bayağı bir kalmış, baksanıza ayak, kardeş vs. Bayağı bir hasar bırakmış.


İadeniz, N11 kuralları doğrultusunda süresi dolduğu zaman otomatik olarak onaylanacaktır, şöyle ki; 22 Ocak'ta iade talebi oluşturmuşsunuz, sistem bize 4 gün süre verecektir, sonra +24 saat, biz son saniyesine kadar sisteme müdahale etmeyeceğiz ve süreç nasıl uygun görürse, değerli yetkililer nasıl uygun görmüş ise o süre içerisinde iadeniz bizim tarafımızdan değil, değerli sistem tarafından otomatik olarak onaylanacaktır. Hoşcakal R***22.01.

Rıdvan 1.515 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın Rıdvan Uyar Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından iade talebinize cevap verileceği yönündedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön