07 Şubat 2014

N11.com 2 Ay Sonunda Tüketici Heyetine Gitmemi Söyledi!

10 aralıkta satın aldığım 207282514962 no'lu siparişimle ilgili satıcıyla yaşadığım sorunla ilgili olarak hiçbir şey yapamayacaklarını ve tüketici heyetine gitmemi söylediler. Ama bunu şikayetimden iki ay sonra şikayet sürem dolunca söylediler. Aslında hiç ilgilenmeyeceklerdi ama kredi kartımla ilgili bankaya N11.com'u şikayet ettiğim için geri döndüler. Satıcıyı koruyorlar.


Madem bir sorun çıktığında ilgilenmeyeceksiniz o zaman hiç durmayın arada. Büyük reklamlarla insanlara yanlış güven vermeyin. Hem ilgilenmiyorlar hemde Satıcının telefonunu istiyorum vermiyorlar. Düpedüz taraf tutuyorlar.


Bu şikayetimi benim gibi insanlar mağdur olmasın diye yazıyorum. Yoksa ben N11.com'dan cevabımı aldım.

Mehmetcan 111 Okunma

Cevaplar

  • Mehmetcan19 Temmuz 2015

    hiçbir şekilde ilgilenilmedi ve saticiyi icaraya verdim. Bunu okuyanlara tavsiyem n11.com'dan uzak durun. Urun iadesi diye bir şey söz konusu değil. Sorun cikarsa tek muhatabiniz tüketici hakem heyeti! N11.comun tek yaptigi size donecegiz deyip oyalamak. Rezalet!

  • N11.com Temsilcisi09 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. n11.com alıcılar ile mağazaları bululturan ortak bir platformdur. İrtibat bilgileri bilgi güvenliği açısından paylaşılmamaktadır. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir, sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor, ilginiz için teşekkür ederiz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön