22 Kasım 2014

N11.com 11 Gün Geçmesine Rağmen Siparişim Kargoya Verilmedi

10.11.2014 tarihinde N11.com'dan sipariş ettiğim ürün hala kargoya verilmedi. Ürünün siparişi verdim, sonraki gün tedarikçi beni arayarak "ürünü N11.com'un hatası nedeniyle yanlış bir fiyattan listelediğini dolayısıyla satışı iptal edeceğini fakat mağdur (!) olmamam adına kendi uygun gördüğü bir rakamı havale edersem ürünü bana gönderebileceğini" söyledi.


Konuyla ilgili 5 defa N11.com çağrı merkezini arayıp şikayet kaydı bırakmama ve her seferinde geri dönüleceğinin söylenmesine rağmen hala ne arayan soran, ne de bir yardımı dokunan olmadı. Tanımadığınız bilmediğiniz bir sahsın sizden para istediğini düşünün lütfen! Konu hakkında yardıma ihtiyacım var fakat muhatap bulamıyorum.

Mesut 353 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi22 Ocak 2015

  Sayın Mesut Anaç, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mesut24 Kasım 2014

  ikayetimle ilgili tarafınızdan aranıp "kargomun gönderildiği" bilgisi verildi fakat kargo şirketinin tarafıma herhangi bir kargo gönderilmediği ile ilgili teyidi mevcut. bu şekilde yanlış bilgilendirme yapmanız hiç doğru değil.

 • Mesut24 Kasım 2014

  Şikayetimle ilgili tarafınızdan aranıp "kargomun gönderildiği" bilgisi verildi fakat kargo şirketinin tarafıma herhangi bir kargo gönderilmediği ile ilgili teyidi mevcut. bu şekilde yanlış bilgilendirme yapmanız hiç doğru değil.

 • N11.com Temsilcisi22 Kasım 2014

  Sayın Mesut ANAÇ, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Müşteri Hizmetleri Ekibi bilgilendirme sağlamak adına arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşılamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön