09 Temmuz 2016

N11.com 1 Aydır Ürün Bekliyoruz!

Listede belirtmiş olduğum ürünü yaklaşık 1 ay önce sipariş vermiş bulunmaktayız. Ayrıca günler sonra firma tarafımızı arayarak, mağazasında sorun bulunduğunu, siparişimizi iptal etmemizi ve farklı bir adrese yönlendirerek tekrar sipariş oluşturmamızı belirtti. Aynı işlemleri tekrar uyguladıktan sonra yeni siparişi tekrar oluşturduk. Halen yine biz bu firmalardan kargo bekliyoruz.


Ayrıca, ayrı kredi kartlarından, 2 ayrı sipariş verdik ve taksitli alışveriş yaptığımdan dolayı banka tarafından parti-parti tarafımıza ödeme yapılmaktadır. N11'e hem müşteri, hem de canlı destekten ulaştığımızda hiçbir şekilde yardımcı olmayarak, 4 haftadır ''bekleyin, mağazaya soru sorun'' gibi saçma sapan bilgilerle cevap vermektedirler ki mağaza zaten cevap iletmiyor. Biz satıcıyı tanımayız etmeyiz. Biz N11'den alışveriş yaptık ve sorumluluk sahibi sizsiniz.

Gökhan 73 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Temmuz 2016

    Sayın Gökhan E., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Konu ile ile ilgili yapılan kontrollerde, siparişinize ait ürünün beklenen kargolanma tarihinin 12.07.2016 olduğu görünmektedir. Mağazamızdan alınan bilgi, 11.07.2016 tarihinde ürün gönderiminizin sağlanacağı yönündedir. Hesabım/Mevcut siparişlerim bölümünden kontrolü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön