N11.com Yılan Hikayesine Dönen Alışveriş.

Oğuzhan Y. |

24.12.2015'te alınıp aynı gün kargoya verilen ürünüm yanlış adrese gönderilmiş konuyu, N11 müşteri hizmetlerine bildirdiğimde gerekli yönlendirmelerin yapıldığı söylendi ama aradan bir tam hafta geçmesine rağmen ürün hala elime ulaşmadı. Kargo takip numarasından kontrol ettiğimde günlerce karşı şubede ürünümün bekletildiğini gördüm def'aten de N11 müşteri hizmetlerine bildirimde bulunmama rağmen sadece bana beklememi söylediler. N11.com sadece ürün alırken güvenli herhangi bir sorunla karşılaştığımızda kendi başınasın sorunun çözümü için mağazaya yaptırım uygulayacağına müşteriyi başından atma yoluna gidiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  11:23

  Sayın Oğuzhan Yiğitkurt,

  n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinizin adresinize teslim edilmek üzere kargolandığı ancak kargo şubesinde yapılan hata sonucu ürünün İstanbul'a gönderildiği; kargo firması ile yapılan görüşmeler sonucu 28.12.2015 tarihinde siparişinizin Kahramanmaraş adresinize yönlendirildiği bilgisi alınmıştır.

  Siparişiniz ile ilgili kargo takibiniz kontrol edildiğinde de, tekrar faturalandırıldığı yönünde bilgi bulunmaktadır. Siparişinizin dağıtım ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgi almak adına konu Lojistik birimine de iletilmiş olup, kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri