10 Nisan 2013

N11.com Yeterli İlgiyi Göstermiyor!

08.04.2013 tarihinde verdiğim siparişim hala mağaza (dubai bilişim) tarafından onaylanmadı. Kendilerini aradığımda mağaza onayından sonra 5 iş günü içinde kargoya verileceği söylendi ancak mağaza onayı ne zaman verilecek bilinmiyor. Yani mağaza onayının kaç gün içinde verilmesi gerektiği belli olmadığından mağaza da bu açığın arkasına saklanıyor.

Birkaç arkadaşa mağaza onayının 1 iş günü içinde yapılması gerektiği söylenmiş ancak bana bu bilgi verilmedi ve 2 iş günü geçmesine rağmen ortada onay yok. Daha siparişin kargoya ne zaman verileceği bile belli değil. n11.com maalesef sınıfta kaldı. Mağazalara gerekli yaptırımı uygulamış olsalar bunlar yaşanmazdı. Her iki firmadan da şikayetçiydim.

Adem 314 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Siparişiniz 20.04.2013 tarihinde kargoya teslim edilmiş olarak gözükmektedir. İyi günlerde kullanmanızı dileriz, n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Adem 18 Nisan 2013

  Siparişim hala kargoya verilmedi. Mağazaya ne bilgilendirmesi yaptınız bilmiyorum ama sizi umursamadıkları çok belli. Sanıyorum bu gibi durumlarda mağazaya bir yaptırım uygulamıyorsunuz. Müşteri beklesin dursun, siz rahatınızı bozmayın. Telefonun ilk taksidini ödedim bile ama telefon hala kargoya verilmedi. Şaka gibisiniz!

 • N11.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Mağazaya gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Adem 12 Nisan 2013

  Bu cevap çözüm mü yani şimdi? Hala ukalalık yapıyorsunuz yahu. Türkiye'de şu e-ticaret sektörü oturmadı gitti. Sektöre her giren aynı kafayla giriyor. Müşteri parasını ödediğim ürün neden 5 gündür kargoya verilmedi diyor, bunlar kargoya verince haberiniz olur diyor. Pes!

 • N11.com Temsilcisi11 Nisan 2013

  "Değerli Üyemiz, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirilirisiniz. Hazırlık süresi bilgisine ürün sayfasındaki Kargo Detayı alanından ulaşabilirsiniz. Hesabım sayfanızdaki Sipariş Durumu başlığı altında bulunan Mevcut Sipariş bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön