N11.com Yanlış Ürün ve İlgisizlik!

Can M. |

29/07/2015 tarihinde Yuki Midilli-S 1500 w 3 Tekerlekli bisiklet siparişi verdim. 11/08/2015 tarihinde teslim aldığım motor. Yuki Midilli 1200 3 tekerlekli bisiklet oldu. Bunun üzerine n11.com müşteri hizmetlerini aradım. Ürün iade işlemi başlatmamı istediler. Fakat zaten kargoyla gelmeyen bir ve servisten kasalı araba ile aldığımız ürünü nasıl iade kargoya verebiliriz. Ayrıca servisi aradım sakın bize iade etmeyin onu koyacak yerimiz bile yok dendi. Neyin nereye iade edileceğini anlamadık. İtiraz için faturayı bekliyoruz ama hala fatura yok. Nasıl müşteri sahiplenmektir. Biz bisikleti n11.com'dan aldık ortada kaldık. Ayrıca trafikte dolanan Midilli S kasaları kesinlikle farklı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  14:43

  Sayın Can Meriç,

  Konu hakkında mağazamız aranarak, siparişiniz ile ilgili yanlış ürün gönderimi sağlanmadığı, 1500 w ile ilgili bilginin motor gücünü yansıtmadığı ve Yuki yetkilileri tarafından sizlere bilgilendirme sağlandığı bilgisi alınmıştır. Bu bilgilere ve cayma hakkınızın sona ermesine istinaden iade talebinize onay verilmemektedir. Siparişinize ait ürün faturası ise gün içerisinde üyeliğinize ait e-posta adresinize gönderilecektir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Can M.
  26 Ağustos
  10:19

  Konu hakkında fatura gelince bilirkişi için servise müracaat edeceğim. Fakat hala fatura elime geçmedi. Madem sattığınız ürün ve sitede resmi olan ürün farklı o zaman sitedeki resmi değiştirin. Çünkü sitede satın alırken gördüğümüz ürün çok açık şekilde midilli s 1500w olarak yazıyor.