N11.com Yanlış Ürün Gönderildi!

Faruk Ş. |

N11.com kanadıyla markalardiyari.com isimli firmadan 204662739864 sipariş kodlu Samsung HW-F450 marka bir ev sinema sistemi sipariş ettim fakat firma bana H serisini yolladı. Böyle bir dikkatsizlik olamaz koskoca kutu ve yanlışlık yapılıyor pes diyorum.Lütfen bu konuyla ilgilenilsin üç kuruş ekonomik alıcaz diye insanlar yok yere mağdur ediliyor.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  12:38

  Sayın Faruk Şen,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Faruk Ş.
  09 Eylül
  16:26

  ben sadece ürünün iadesini istemedim değişimini talep ettim fakat ellerinde bulunmadığı için mağaza bunu da yapamıyor, olmadığı halde varmış gibi ürün reklamı yapıyorlar. Alıcı ödemeli aldığım bu ürünün üstelik kargo masraflarını da geri alamıyorum, Bir daha asla N11.com dan ürün satın almıycam sorumsuz mağazalarla işbirliği yaptığı için.

 • 09 Eylül
  15:43

  Sayın Faruk Şen,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinizin onaylanacağı yönündedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirme yapmıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri