N11.com Yanlış Ürün Gönderen Firmanın İletişim Bilgilerine Ulaşamıyorum!

Ahmet T. |

N11.com 'dan sehpa siparişi verdim hiç alakasız renkler gönderdiler ve ürün defolu, N11.com'u aradım mağazaya telefonla ulaşmak istediğimi söyledim, pazartesiyi bekleyin şikayet oluşturalım dediler, yani bir müddette onu bekleyeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  09:29

  Sayın Ahmet T.,

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünlerin gönderimi hakkında kontrollerin sağlanacağı, tarafınız ile paylaşılan e-posta adresiniz üzerinden de ürün görsellerini mağazamız ile paylaşabileceğiniz yönündedir. Hesabım/Soru-Cevaplar bölümünden mağazamızın cevabını kontrol edebilir; e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

  Siparişinize ait ürün ile ilgili değişim ön talebi oluşturduğunuz görünmektedir. E-posta adresi adresinize gönderilen kampanya kodu ile ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek, değişim talebinizi mağazaya iletebilirsiniz. Mağazamız talebinize 3 iş günü + 24 saat içerisinde yanıt vererek destek sağlayacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri