12 Ekim 2015

N11.com Yanlış Kargo,Çözüm Yok.

N11' den aldığım Neva Baby adlı ürün teslimat adresi İstanbul gözüküyor ama Adana'ya gitti, iletişime geçiyorum şaka gibi cevaplar M** A***ye teslim edildi, benim sülalemde böyle bir isim yok satıcı (Y** E***) şaka gibi cevap veriyor.

Adres Kuşadası gözüküyor dedi, bende şöyle dedim, adres Kuşadası ise ürün niye Adana'ya gitti, ben İstanbul'da oturuyorum, ürün adresi ise İstanbul-Esenyurt gözüküyor. N11 müşteri hizmetleri de benim adresimi doğruluyor ama çözüm yok, ancak dosya açıyorlar, çözüm yok.

Aydın 135 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın Aydın Aktepe, n11.com'da siparişleriniz mağazalar tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının süreç ve uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Mağazamız ile sağlanan görüşmede ilgili ürünün Aras Kargo firması tarafından farklı bir adrese gönderildiği ancak hatanın düzeltilmesi adına gerekli yönlendirmenin sağlandığını ve en kısa süre içerisinde kargonun doğru adrese teslim edileceği yönünde bilgi alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön