21 Ağustos 2015

N11.com Yanlış Kargo Takip Numarası Yüzünden 2 Ürün Hiç Teslim Edilmediği Halde Paramı Kestiler.

N11.com bünyesindeki "Kargo bedelsiz" isimli mağazadan sipariş ettiğim toplam yaklaşık 200 TL'lik 2 ürün hiç tarafıma ulaşmadığı ve kargo şirketinde de olmadığı halde teslim edilmiş görünüyor. Farklı bir mağazadan elime geçen bir ürünle aynı kargo takip numarası girilmiş olduğu için elime geçmeyen ürünler de teslim edilmiş görünüyor.

Bir aydır bu problemle uğraşıyorum, başta ürünleri hala istiyordum ama sorun çözülemediği için iade yapalım dediler, ama "Kargobedelsiz" isimli mağaza ürünleri gönderdiğini iddia ettiği için iade talebi de reddedildi. Bir daha N11.com'dan alışveriş yapmam, çevremdekilere de yaptırtmam.

Derya 163 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın Derya Cvg, Konu ile ilgili mağazamız aranarak, siparişlerinizin tedarikçi firmadan çıkışının sağlanması aşamasında yaşanan sorun nedeni ile farklı mağazadan yaptığınız siparişinize ait kargo takip numarasının sisteme yansıdığı bilgisi alınmıştır. Mağazamızdan alınan bilgi, siparişlerinizin gün içerisinde çıkışının sağlanacağı ve kargoya teslim edileceği, güncel kargo takip numaranızın da mail olarak tarafınıza paylaşılacağı yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön