N11.com Yanlış Fiyatlandırma!

Ozden B. |

N.11.comdan Bosch kurutma makinesi aldım. Ertesi gün n.11.comdan aradılar aldığım fiyatın geçerli olmadığını ürünü temin edemeyeceklerini söylediler. Ve ürünü iptal ettiler. Kredi kartımdan parayı çekmişlerdi ama. Ertesi gün ürünün muadilini daha yüksek fiyata yine aynı siteden aldım. Yine aradılar ve yine bu ürünü bu fiyattan alamayacağımı ileterek paranızı iade ediyoruz özür dileriz dediler. 2 kere kredi kartımdam para çekip ürünü veremeyecekleri ilettiler.

Madem sitedeki fiyatlar gerçek değil bu site niye var? Tüketici haklarında etiket üzerindeki fiyat neyse ondan satmak zorunda değiller mi? Sonuçta ben parayı ödemiş ürünü almışım. Şikayetçiyim ve aldığım ücretten ürünün teslimini istiyorum.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozden B.
  25 Eylül
  18:42

  bu hiç bir şekilde bana yardımcı olmadı. sonuçta benim aldığım yer n11.com benim muhattabım ben ürünü oradan 2 kere satın aldım ikisinde de para iade edildi. tüketici haklarında aldığım para neyse ürünü o fiyattan vermek zorundasınız. Ama bunun bilincinde olmadığınız hemen bana sormadan para iadesini yapmanızdan belli

 • 09 Eylül
  16:50

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir.

  İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri