N11.com Yanlış Fiyat!

Ugur Cem Y. |

N11.com'da satış yapan mağaza siparişi onayladıktan sonra arayıp yanlış fiyat yazmışız siparişinizi iptal edin diye baskı yapıyor konuyu N11'e taşıyınca da gerekli aksiyonu alacağız diye cevap verip hiçbir şey yapmıyorlar

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  15:08

  Sayın Uğur Cem Yıldız,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ugur Cem Y.
  27 Ocak
  11:43

  Ücret iadesi sağlanmıs diyorsunuz oldu olacak bir de parayı da ödemeseydiniz lutfettiniz ödediniz teşekkür ederim, cennetten yer satıyorsunuz herhalde, 3 kurus komisyon alacağız diye neyi nüyü belirsiz mağazaları dolduruyorsunuz oraya n11 e yakışmadı.

  Birdaha tövbe.

 • 23 Ocak
  13:58

  Sayın Uğur Cem Yıldız,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinize ait ürünün sisteme yüklenmesi sırasında oluşan hata sebebi ile, ürün fiyatının hatalı olarak yansıtıldığı yönündedir. Ürünün, tedarik edilen fiyattan daha düşük tutarda satışa sunulması durumunda, mağazamız ürün gönderimi sağlayamamaktadır.

  Stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün hakkında gerekli güncellemeler sağlanmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Yaşanan sürecin tekrarlanmaması adına da mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınmış durumdadır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri