N11.com Yanlış Adrese Teslimat Yaptı.

Adem S. |

N11.com'dan aldığım 4 adet kışlık lastik kargo şirketi (Yurtiçi Kargo) tarafından yanlış adrese teslim edildi. N11 müşteri hizmetleri temsilcisi hiç ilgilenmedi. Mağazayı aramanı söyledi. Kargo şirketi de telefonlara çıkmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem S.
  11 Aralık
  10:47

  Yanlış adrese gelen lastikleri lastikçiye kendi imkanlarımla götürüp takdırdım. Sonuç: n11.com'dan bundan sonra uzak duracağım. Bu yaklaşımla sanal ticaret yapılmaz.

 • 09 Aralık
  19:02

  Sayın Adem Sonuvar,

  Yapılan kontrollerde siparişinizin tarafınıza teslim edildiği görünmektedir. Yaşanan sürecin tekrarlanmaması adına mağazamıza gereken uyarılar sağlanmıştır.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Adem S.
  09 Aralık
  14:05

  Kargo şirketine ulaştım. Yanlış adres girildiğini tespit ettim. Mamsan otomotivi aradım. Kendilerinin hata yaptıklarını söylediler. Ama doğru adrese teslim etmek yerine lastikleri iade etmemi teklif ettiler. Kargo şirketine düzelttiremeyeceklerini söylediler. maalesef hiç mantıklı değil. Ben lastikleri kargo ile iade yerine lastikçiye götürmem daha makul. İnsanı sanal alışverişten soğutuyorsunuz. Bir daha semtinize uğramam ve yakınlarımızda uzak tutarım.

 • 09 Aralık
  13:56

  Sayın Adem Sonuvar,

  n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup, kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda siparişiniz adresinize yönlendirilerek, tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri