N11.com Wireless Mouse Ve Soğutucuyu Göndermediler!

Faik B. |

N11.com adresinden Dell Marka Dizüstü bilgisayarla birlikte hediye olarak Wireless Mouse ve Soğutucu verilecekti. Dizüstü Bilgisayarım ulaşmasına rağmen Wireless Mouse ve Soğutucu gelmedi.

Şu ana kadar 3 defa kayıt oluşturmuş olmalarına rağmen mağazayla görüşme ayarlayamadıkları için herhangi bir işlem yapamadıklarını belirtiyorlar. Bu şekilde bir muameleyi N11'den beklemiyordum. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faik B.
  16 Aralık
  15:54

  İki haftadır bekliyorum ve hiçbir sonuç yok.Artık Sanırım Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacam.N11.com bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım.Çevremdekilere de bu durumu anlatacağım.

 • Faik B.
  09 Aralık
  17:02

  Sorun çözülse bile artık bu kadar gecikmeden sonra sanırım hakettiğiniz not ancak bu kadar.

 • Faik B.
  09 Aralık
  17:01

  Bir hafta önce şikayetime cevap verildi ancak hala kargo gelmedi.Ve sanırım da ilgilenen kimse yok.Kısacası sorun çözme konusunda hala çok acemice işler yapılıyor. N11.com gibi bir siteye hiç yakışmıyor doğrusu.

 • 02 Aralık
  17:15

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz.

  n11.com’da siparişleriniz belirtilen tedarik süresi içerisinde hazırlanarak tarafınıza gönderilmektedir. Mağazaya gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Siparişiniz kargoya verildiğinde konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz.

  Hesabım sayfasındaki mevcut sipariş bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri