17 Şubat 2016

N11.com Verdikleri Mağaza Müşteri Kodu Hatalı!

N11.com'dan Toshiba notebook aldım ürün defolu çıktı. Değişim talep ettim mağaza müşteri kodu adı altında "1406638011***" diye bir numara verdiler. Bununla kargo ücretsiz gönderile biliyormuş kargo firmasına gittim kod hatalı dediler. N11'i aradım başka numara verdiler "630002561619***" onda da peşin ödeme yapmanız gerekiyor dediler.

Tekrar aradım sorunu çözemediler sabahtan beri buna uğraşıyoruz. Başka sitelerden de alışveriş yaptık iade değişim işlemlerimiz oldu alıcı ödemeli gönderdik sorunsuz hallettik. Bunlar nasıl kuruluşlar insanları mağdur etmekten başka işe yaramazlar. N11'den ürün alırsanız ayıplı ürün çıkmaması için dua etmeniz gerek.

Emrah 65 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Müşteri Temsilcisi24 Şubat 2016

    Sayın Emrah Karabulut, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Emrah 23 Şubat 2016

    Bir kere üründe taşımada kaynaklanan bir problem yoktu fabrikadan hatalı çıkmış bir üründü yani defolu ikincisi problemim ürünün defolu olmasından çok ürünü ücretsiz geri kargolayabilmem için sizin verdiğiniz kargo koduydu yani kargo kodu hatalıydı tekrar aradım n11 i başka kod verdiniz onda da bana peşin ödeme çıkarttılar. Neyi ne için yaptığınızı kendiniz bile bilmiyosunuz ki siz kime konuşuyoruz? bir de utanmadan uğurlu alışveriş falan diye slogan atmışsınız ayıp.

  • N11.com Müşteri Temsilcisi17 Şubat 2016

    Sayın Emrah Karabulut, Siparişinize ait ürün adresinize ulaştığı esnada, kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekmektedir. Elektronik ürünlerin iade ve değişim sürecinde mağazalar tarafından teknik servis raporu talep edilebilir. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün kapalı kutu ve orijinal ambalajı ile, üretici fabrikadan tedarik edildiği şekilde tarafınıza gönderildiği; teknik servis raporu olmadığı taktirde iade veya değişim sağlanamayacağı yönündedir. Siparişinize ait ürün, üretici firma olan Toshiba garantilidir. Yetkili servis tarafından yapılacak inceleme sonucunda üründe üretim hatası tespit edildiği taktirde, mağaza iade almakla mükelleftir. Yetkili servis raporuna istinaden iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön