12 Ekim 2015

N11.com ve printmarketsatis (lustre) mağazası

N11'den alınan Canon mg4250'yi (bitmeyen kartuşlu) "ürün değişimi" için firmaya göndermemiz ardından, firma ve N11'e ısrarla "üründe herhangi bir müdahale istemiyoruz" dememize rağmen; firma "değişim olmaz, onarıp gönderildi" dedi. Buna onayımız olmadığı için kabul etmek istemedik, N11 ise "ürünün düzeltildiğini kartuş değişimi yapıldığını ve sorun varsa Canon servise gönderin" dedi. Ayrıca Canon'dan bağımsız tankta da sızdırma olduğunu belirttik ama "olsa yollamazlardı" dendi. Dün mecburen kargodan aldık ki; çıktı sorunları aynen devam ediyor hatta fazlalaşmış, kartuş hiçte yeni durmuyor ve tank aynen sızdırıyor. Tüm bu süreç bir hak ve kanun ihlalidir, artık para iademizi almak istiyoruz.

İrfan 568 Okunma

Cevaplar

  • İrfan 12 Ekim 2015

    3- "Kartuş değiştirilmiş dediniz" kartuşta yeni olduğuna dair en ufak bir ibare yok (güvenlik bandı yok) muhtemelen ya aynen ya da eski başka bir kartuş takılmış 4-"Üründe sorun yok dediniz" hala eski sorunlar aynen ve hatta daha fazla olarak devam ediyor [özellikle bold (koyu) karakterlerde bozukluk, kağıda izler bırakma vs] 5- "Kartuşlara bağlı mürekkep tank sistemi sorunsuz sorun olsa yollarlar mı" gibi şeyler söylediniz; mürekkep tankı aynen yollanmış, hatta sarı tankta sızdırma olduğu için bizim akmasın diye yapıştırdığımız bant dahi aynen üzerindeydi ve heryerimiz sarı mürekkep oldu. Görüyoruz ki hala hiçbir sorunumuz çözülmemiş ve hiçbir sorumuzda yanıt bulmamış durumda.

  • İrfan 12 Ekim 2015

    N11'in hala "ürünü teslim almadan önce" söylediklerini aynen söylediğini ve "teslim aldıktan sonraki" durum karşısında yeni hiçbir şey söylemediğini görüyoruz. 1- Ürün bize ve benzer diğer müşterilerinize geldiğinde zaten firmanın üzerinde yaptığı modifikasyonla orijinalliği farklılaştırılmış konumdadır. Zaten hatalı kusurlu bir ürünü böyle olmasa dahi firmanın tekrar satışa sunması sizin demenize göre normal bir haldir öyle mi? 2- Kartuş bitmiş diyorsunuz bu çok komik, bu sistem zaten kartuş bitmesin diye yapılmış bir sistem adı üstünde "bitmeyen kartuşlu! "

  • N11.com Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın İrfan Kurt, Konu ile ilgili mağazamız ile görüşülerek, siparişinize ait ürünün kullanılması sonucunda kartuşunun bittiği tespit edilerek kartuş değişikliği sağlanarak tarafınıza gönderildiği, ürünün 2.el statüsüne düşmüş ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmesi sebebi ile de iade talebinize onay verilemeyeceği bilgisi alınmıştır. Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi durumunda mağazalar teknik servis raporu talep edebilir. Üründe üretim hatası tespit edilmesi ve teknik servis tarafından bu durumun raporlanması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Konu ile ilgili Canon yetkili servislerinden destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön