10 Haziran 2015

N11.com Üyesi Benden Bedava Kredi Kullanıyor!

N11.com'dan sipariş verdiğim ürün mağaza tarafından stokta yok diye sipariş iptal edildi. Daha sonra N11.com daha almadığım ürünün bedelinin bana taksitle geri ödeneceğini açıklayan bir mail gönderdi. Dolayısı ile büyük bir miktar kart limitim şimdi taksitle bana geri ödenecek.

Telefon görüşmesinde mağduriyetimi belirtmeme rağmen yardımcı olamayacaklarını söylediler. Yanlış sistem kurup müşteriyi ortada bıraktınız hiç değilse bonus vesaire vererek mağduriyetimi giderin dedim olumsuz yanıt aldım. Ya GittiGidiyor gibi ürün teslim edildikten sonra ödeme sistemi getirin ya da bu anlayışınızı değiştirin. N11.com üyeliğimi de aynı gün iptal ettim. Kullanıcı desteği sıfır.

Ahmet 332 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi10 Haziran 2015

    Sayın Ahmet Can Oldaç, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet10 Haziran 2015

    Siparişi firma iptal etti. Ben tamamen mağdur oldum. Ürünü göndermeden parayı almasını biliyorsunuz fakat üye mağazanız ile kullanıcı (ben) arasında sorun olduğunda aradan kaçıyorsunuz. Bu anlayışla tüm kullanıcılarınızı kaybedersiniz. Sizin banka ile olan anlaşmanız beni mağdur etmenizi haklı göstermez. Böyle bir durum varsa, önce ürünü teslim edip parası sonra verilen sistem getirin. Yahut üye mağaza elinde ürün yoksa gitsin başka yerden alsın bana versin. Böyle bir şart getirin. Sistemden sat, para gelsin, işine gelmediğinde gönderme siparişi iptal et. Oh ne ala, sıfır sorumluluk. N11'deki fiyatlar bedava olsa almam.

  • N11.com Temsilcisi10 Haziran 2015

    Sayın Ahmet Can Oldaç, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Taksitle yapılan ödemelerin iadesinde n11.com tek seferde ödeme yaparken bankaların uygulamalarına bağlı olarak ödeme tutarı taksitler halinde kartınıza artı bakiye olarak yansımakta fakat kartınızda harcama yapılan toplam tutar kadar limit açılmaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön