N11.com Üye Mağazanız Orijinal Ürün Göndermedi.

Senol D. |

N11.com'un G**Elek*** firmasından sipariş ettiğim Goldmaster marka kumanda kargodan elime geldiğinde orijinal olmayan başka marka ürün gönderdiler. Mağduriyetimin giderilmesi ve orijinal ürünün tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  11:51

  Sayın Şenol D.,

  n11.com’da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için, Marka Koruma Merkezi ile sadece Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte; orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir.

  Konu hakkında mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün Goldmaster uydu alıcılarında kullanılan muadil bir ürün olduğu, ürün açıklamalarında gerekli bilgilerin paylaşıldığı, iade talep etmeniz durumunda da ürünü geri göndermenize gerek olmadan iadenize onay verileceği yönündedir.

  Talebinize istinaden siparişiniz ile ilgili iade talebi oluşturulmuştur. İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri