N11.com Ürünün Yanlış Kargolanması.

Raşit Ü. |

N11.com üzerinden aldığım gözlük belirttiğim adrese değil farklı bir adrese gönderilmiş. N11.com'u arayıp durumu bildirdiğimde toplu kargo gönderimi yapılıyor, hata yapılmış olabilir firma ile iletişime geçin şeklinde cevap aldım. Hiçbir şekilde müşteriye yardımcı olmuyorlar, sürekli tanımadığımız firmalarla yüz yüze bırakıyorlar. N11.com diye güveniyoruz ama hiçbir şekilde güven vermiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  13:57

  Sayın Raşit Ünal,

  n11.com'da satın aldığınız ürünler mağazalar tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır. Siparişleriniz ile ilgili daha hızlı ve detaylı bilgi almak adına ''Mağaza Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz ancak elbette ki konu hakkında tarafımızdan da destek alabilirsiniz.

  Yapılan kontrollerde siparişinizin belirtmiş olduğunuz teslimat adresine kargolandığı ancak Yurtiçi kargo tarafından yapılan hata sonucu ürünün farklı şubeye yönlendirildiği görünmektedir. Kargo takibiniz sağlandığında siparişinizin gün içerisinde teslim birimi olan Derince şubesine yönlendirildiği görünmektedir ve en kısa süre içerisinde adresinize teslim edileceği yönünde bilgi alınmıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri