N11.com Ürünümü Tedarik Etmediler!

Aydın İ. |

14/08/2015 tarihinde N11.com adresinden çocuk botu siparişi verdim. 20/08/2015 tarihinde kargo yapılacağı belirtildi ve bu arada kredi kartından taksitli alış yapılmıştı ve ürün gelmeden ilk taksiti karttan tahsil edildi.

Konu hakkında mağaza ile temasa geçtim geriye dönüş olmadı bir süre sonra N11'den mail geldi ürün reddedilmiş. Bu durumda mağdur olduğumu beyan ederim, N11.com şikayetçiyim!

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  15:00

  Sayın Aydın İbiş,

  Konu hakkında mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin tedarik edilmesi ile ilgili yaşanan sorun nedeni ile gönderim sağlanamadığı yönündedir ve mağazamıza yaşanan süreçle ilgili gerekli uyarılar yapılmıştır. Mağaza kaynaklı sipariş iptallerinde ve sorularınıza cevap verilmemesi durumunda mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza (+) bakiye olarak yansımaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri