N11.com Ürünüm Gelmeden Onaylanması!

Fulya M. |

14.09.2015 tarihinde alışveriş yaptım. Ürünüm hala elime geçmedi ama sistem otomatik olarak ürünü onaylayıp alışverişi tamamlamış. Biz ürüne ulaşmadan onay vermeden sistem kendini onaylayacaksa biz nasıl sizin sitenize güveneceğiz?

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  10:59

  Sayın Fulya Mazlum,

  n11.com'da siparişleriniz kargolandıktan sonra alışverişe onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz bulunmaktadır. Ürünün bu süre içinde ulaşmaması durumunda Hesabım sayfanızdan erteleme işlemi gerçekleştirerek ödeme sürecini dondurabilirsiniz. Erteleme süreci sonrasında ise alışverişiniz sistem tarafından tamamlanmaktadır ancak alışverişin tamamlanması, ürün teslimatının sağlanması veya ürünün iade edilmesi konusunda engel oluşturmamaktadır.

  Alışverişiniz tamamlansa dahi n11.com'da ürünü iade ederek paranızı geri alma hakkınız bulunmaktadır. Siparişiniz kontrol edildiğinde, kargo firmasının sürecinden kaynaklanan gecikme yaşandığı ve ürünün varış merkezi hatası sebebi ile farklı şubeye yönlendirildiği görünmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup kargo firması ile görüşülmüş ve siparişinizin gün içerisinde teslim edileceği bilgisi alınmıştır. Hesabım sayfanızdan kargo sürecini takip edebilirsiniz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri