07 Ekim 2015

N11.com Ürünüm Elime Ulaşmadı.

8 gün önce sipariş ettiğim Goldmaster GM-7545 joker dik elektrikli süpürge henüz elime ulaşmamıştır. Sitede geciken kargolama olarak yazmaktadır. Kimse de beni arayıp özür dileriz geç kaldık veya işte şu gün gelecek, bugün gelecek şeklinde söylemde bulunan bile olmadı. Kaç gündür ürün bekliyorum. Evde hapsolduk. N11.com'dan yaptığım 2-3 alışverişten de hep sıkıntı yaşadım. Hep gecikme, haber vermeme. Ne zaman değiştireceksiniz bu kafayı Allah aşkına? Şikayetim var, parasını ödediğim ürünümü istiyorum. Hem de bugün, hemen!

Özge 48 Okunma

Cevaplar

  • Özge09 Ekim 2015

    Bana telefon açılmadı sayın N11.com, zaten telefon açma zahmetini gösterseydiniz, en azından ilgileniyorlar ama elime geçmedi yazardım, öyle bir şey yazın ki çözüm olsun, sizin tedarikçi firmanız da beni ilgilendirmez, yaptığınız değerlendirme de, bugün son artık, bu akşama kadar elime geçmez ise, kendi yolumu bulacağımı bildirmek isterim.

  • N11.com Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Özge Baş, Siparişiniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda mağazalarımız hakkında gereken aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Yapılan kontrollerde ilgili ürün hakkındaki talebinizin Çözüm Ekibine iletildiği ve mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda tarafınıza dönüş sağlanacağı görünmektedir. Mağazamız ile sağlanan görüşmede ürünün tedarikçi firma tarafından tedariğinin beklendiği, bu hafta içerisinde mağazamıza ulaşacağı ve ürün gönderiminin sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Ürününüz kargolandığında Hesabım sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili olarak arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön