N11.com Ürünü Göndermedi Kuponum Boşa Gitti!

Ahmet B. |

N11.com'dan daha öndeki alışverişlerimden dolayı 11 liralık kupon kazanmıştım, kazandığım kuponlarla 50 TL üzeri alışveriş yapmam gerekiyordu ve de yaptım ancak aldığım kılıfı firma göndermedi, diğer aldığım sipariş ise geldi, kılıf satan firma yollamadığı için 11 liralık kuponum da boşa gitti, N11.com yetkilileri ile görüştüm kurallar bu diyorlar, benden kaynaklanmayan hata yüzünden kuponumun iptal edilmesi hiç iyi olmadı N11.com'a yakışmadı.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  18:40

  Sayın Ahmet Barcı,

  Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinize ait ürünün kargo takibi ile ilgili Ups Kargo ile iletişime geçilerek detaylı bilgi alınacağı ve kargo takip bilgisinin güncellenerek, kargo hareketlerinin sisteme yansıtılacağı bilgisi alınmıştır.

  Siparişinizin iade edilmesi durumunda, kısmi iptal sağlanmış olacağından kuponunuz tekrarlanmamaktadır. Ancak sepetinizde yer alan diğer ürüne uygulanan indirim tutarında herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri