11 Eylül 2013

N11.com Ürünü Değişime Gönderdim Kargoyu Kabul Etmedi!

Maalesef yaklaşık 10-12 gün önce N11.com üzerin Twn marka V yaka bir t-shirt satın aldım, kargo ücretsiz ibaresine rağmen, ürünü teslim alan ablam yaklaşık 7 TL ücret ödemiş, paketi açtığımda satın aldığım üründen çok farklı bir ürün olduğunu gördüm.

Bana verilen adrese ödemeli olarak gönderdim, N11.com bana Yurtiçi yada UPS ile gönderebilirsiniz dediği için, Yurtiçi Kargo ile gönderdim fakat karşı taraf kargoyu kabul etmeyip, bana geri gönderdi. Ürünü teslim alıp geri göndermek için 11.80 TL para ödedim ve yine karşı taraf ödemeli olarak geri gönderdim (geride gelebilir) almış olduğum ürün 24 TL idi ben şimdiden kargoya 19 TL ödemiş oldum. Bunun hesabını vermek zorundalar.

Yücel 112 Okunma

Cevaplar

  • Yücel13 Eylül 2013

    mağaza dün beri aradı herşeyin hallediğini söyledi ama karşı taraf yine yine yine kargoyu kabul etmemiş yazıklar olsun , tüketici mahkesine gitmekten başka çare kalmadı ,beni duyan okuyon bu n11.com istesinden uzak dursun !!!

  • N11.com Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. Mağaza ile görüşülmüştür. Mağazadan alınan bilgi iade gönderilen ürünün kabul edileceği şeklindedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön