17 Nisan 2013

N11.com Ürün Teslimini Geç Yapıyor!

209185483661 sipariş kodlu Samsung Galaxy Note 2 cep telefonunu ürün fiyatına ve televizyonlardaki albenisi bol reklamlara inanarak 11 Nisan 2013 tarihinde sipariş ettim. Bugün 17 Nisan 2013 ve hala kargoya verilecek.

2 gün önce telefon ettiğimde çoklu satıcılı sisteme sahip olduklarını ve ürünü satan satış ortaklarının sipariş sırasına göre ürünü kargoladıklarını belirtmişlerdi . Kurumsal bir disipline sahip değiller. Umarım ürün sorunsuz ve eksiksiz olarak teslim edilir.

Cihan 73 Okunma

Cevaplar

  • Cihan18 Nisan 2013

    Ürünü kusursuz ve eksiksiz olarak teslim aldım. Bundan dolayı firmaya teşekkür ediyorum. Bununla birlikte teslimat ve halkla ilişkiler konusunda çok yetersizler, kendilerine çeki düzen verebilirlerse bu fiyatlarla rakiplerinin adını silebileceklerdir...

  • Cihan18 Nisan 2013

    Evet kargolandı. 3-4 kez telefonla aradıktan ve buraya şikayetimizi yazdıktan sonra kargolandı. 7 gün içerisinde ulaştırılır şeklindeki sözleşme ifadenizi 7 iş günü olarak değiştirdiğinizi de unutmuyoruz. Neyse, inşallah ürünümüz sorunsuz teslim edilir. Yine de çok teşekkür ederiz. Diğer çoklu satıcılı sistemlerin kıymetini sayenizde anladık.

  • N11.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirilirisiniz. Hazırlık süresi bilgisine ürün sayfasındaki Kargo Detayı alanından ulaşabilirsiniz. 209185483661 numaralı sipariş kargolanmış olarak gözükmektedir. Hesabım sayfası mevcut siparişlerinizden kargo takibini sağlayabilirsiniz İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön