N11.com Ürün Teslimi!

Ahmet Ç. |

18.04.2015 tarihinde Black&Decker pad1200 12.0v Flexi Araç Süpürgesi aldım. Ertesi gün ürün iptali ile ilgili mesaj geldi. E-mail incelediğimde sipariş reddetme açıklamasında; Merhaba n11.com (teknik hata) dan dolayı ürünlerimiz KDV hariç fiyattan satmıştır. Üzülerek siparişinizi iptal etmek durumundayız. Aksaklık adına özür dileriz mesajı ile karşılaştım. Böyle bir sitenin bu gibi hataları yapması sitenin güvenilirliğine ve prestijine ciddi zarar veriyor. Bu benim siteden ikinci alışverişim. İlk alışverişimdeki başarısızlıktan dolayı üyeliğimi iptal etmiştim. Tekrar bu siteden alışveriş yapmam derken tekrar bu hatayı yaptım.

Etiketler :

Online İşlemler Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  12:51

  Sayın Ahmet Çevik,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri