18 Nisan 2013

N11.com Ürün Teslimatı Gecikti!

N11 Üzerinden 05.04.2013 tarihinde Samsung Galaxy S3 marka bir telefon satın aldım ve aynı gün firma tarafından işlem onaylandı. Satıcı firma Dubai Bilişim 5 iş günü içerisinde ürünün kargolanacağını taahhüt ederek satış yapmıştır.

12.04.2013 tarihinde 5 iş günü süreleri dolmuş olmasına rağmen ürün kargolanmamıştır. 08.04.2013 tarihinde sipariş veren müşterilerin ürünleri kargolanmış ve ürünler kullanıma başlanmıştır.

Ürünlerin gönderimi 22.04.2013 tarihinde gerçekleşeceği, bugün www.N11.com tarafından belirtilmiştir. İlgili alışveriş sitesi 6. şikayetimden sonra ancak bana dönüş yaparak yukarıdaki bilgiyi iletmiştir.

Erkin 217 Okunma

Cevaplar

  • Erkin18 Nisan 2013

    Ben üzgün olduğunuzu düşünmüyorum. Belirtilen iş gününde kargoya falan verildiği yok malesef. 13 gündür. Siparişimizi bekliyoruz. 5 iş günü falan malesef hikaye. Şunu yazarken utanmıyorsanız. Zaten size söylenecek söz kalmamıştır. Ticari Ahlakınızı gözden geçirmenizi dilerim. Benden sonra sipariş verenler ürünlerini aldılar. Bizim günahımım 979 TL'den almış olmak mı? Çözüm bulamadıktan sonra şunları yazmanızın ne anlamı var? CEVAPLAMIŞ mı oluyorsunuz.Soruna çözüm mü üretiyorsunuz? "FİRMAYA İLETTİK" ne kadar basit. Bu iş burada kalmayacak. Bütün iletişim platformlarında gerekli şikayetleri yapacağım. Çevreme de olumsuzluklarınızı anlatacağım. Umarım bir gün TİCARİ AHLAK sahibi olursunuz.

  • N11.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşanan durumdan dolayı üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz.Mağazaya gerekli bilgilendirme yapılmıştır. İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön