N11.com Ürün Teslimatı.

Abdi G. |

Logitech z523 ses sistemi aldım. Lakin aracı firma ürünün beyazının olduğunu siyahının ellerinde kalmadığını ilettiler. N11.com müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kredi kartına para iadesinin 3 günü bulduğunu ilettiler farklı bir çözüm yolu yok mu diye sorduğumda yapacak birşey yok dediler.

Bu kadar kolay yani bu ürün bana acil lazım olduğu için söz konusu mağduriyet nasıl ve kim tarafından giderilecek. N11.com'dan ilk ve son alışverişim bir daha da sitenin yakın yerinden geçmek istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdi G.
  04 Kasım
  19:10

  Musterıye verecegınız en hazır cevabınız bu sanırım 3 ısgunu içinde iptal edersenız kredi kartınıza para ıadesı olur bu kolay yontem bunu ısteyen kım çözüm? çözüm yok

 • 29 Temmuz
  17:19

  Sayın Abdi Güçkıran,

  Konu hakkında mağazamıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tarafınıza yardımcı olmak amacıyla aynı ürün ile ilgili farklı mağazalarımız ile görüşme sağlanmış ancak ürünün stoklarda tükendiği yönünde bilgi alınmıştır.

  İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri