N11.com Ürün Teslim Edilmedi.

Senem Ö. |

N11.com'dan 21 Mayıs'ta aldığım ürün satıcının eksik adres girmesi sebebiyle elime ulaşmadı. N11.com'a durumu bildirdiğimde satıcıya ulaşmam söylendi. Satıcıdan ürünün iadesini istedim ancak iadeyi gerçekleştirmedi ve 5 gün önce tekrar yolladığını söyledi. Ancak ne kargo takip numarası var nede kargo geldi. İade talebime ise "ürün kargoda. Takip ediniz. " şeklinde cevap verildi. Kargoda olan ürün Tophane'den Kurtköy'e 5 günde gelemedi. Ne takip numarası var nede nerede olduğu belli. 12 gündür ürün bekliyorum. Kimse doğru düzgün bilgi vermiyor, yardımcı olmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  09:53

  Sayın Senem Özdemır,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağazadan alınan bilgi siparişinizin kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği yönündedir. Aras kargo ile irtibata geçerek 5496733527282 takip numaralı kargonuz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri