21 Ocak 2015

N11.com Ürün Teslim Edilmedi.

Bu N11.com denilen firma (adına firma demeye dilim varmıyor) ekim ayında verdiğim siparişi hala bana ulaştırmadığı gibi şimdi de H***, yani eşime teslim ettiklerini iddia etmeye başladılar. Adamı çıldırtırlar. Aylarca başka bir isme teslim etmişiz dedikten sonra şimdi de eşimin adını veriyorlarsa demek ki yanıltıyorlar.

N11 ve Aras Kargo işbirliği. Adamlar muhtemelen aradı, aradı ve ne bulsak diye düşünüp muhtemelen o tarihte 2 farklı ürün sipariş etmiştim, diğeri bir çocuk nevresim takımıydı. Onun teslim tutanağını bize bilgisayar koltuğu diye yutturmaya çalışıyorlar. Ben daha bunlara ne diyeyim bilemiyorum.

Sema 340 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi21 Ocak 2015

    Sayın Sema Göksu Tanaman, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün adresinize teslim edildi görülmektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön