N11.com Ürün Temini!

Özlem M. |

Ben Mayıs'ın 27 sinde bir ürün sipariş ettim aynı gün kargo yazısıyla birlikte kalan son 2 üründen birini satın aldım.Siparişi verip parayı karttan çekene kadar her şey iyiydi. Bir hafta geçti hala geciken kargo yazısını görünce iletişime geçmeye çalıştım ama resmen yanıltıldığımı anladım.

Meğer o ürün çoktan tükenmiş! Satışa kadar her şey iyiydi sonra bana sıkılmadan iptal edin o zaman dendi. İptal edince hemen parayı yatırıyorlarmış gibi. Ben böyle ciddiyetsiz bir kurum daha hatırlamıyorum, resmen mağdurum şu an.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  10:38

  Sayın Özlem Mert,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün en geç 12.06.2015 tarihinde kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderileceği yönündedir.

  n11.com'da siparişlerin iptali durumunda, ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri