N11.com Ürün Tedarik Sorunu!

Özcan T. |

N11.com'dan 2. kez başıma geliyor; son yapılanda artık iyice çileden çıktım. N11.com sitesi aracılığı ile Erbab Ticaret Mondial'den E-Mon E-Cub 3000-2015 model ürünü stoklarda 10 adet var diye aldım. Yetmedi Erbab Ticaret'i aradım "elinizde var mı? " diye "var. " dediler. Sonuç; Bugün aranıyorum telefonda pazarlama yapılıyor ellerinde o ürün yokmuş bu ürün varmış diye, şu kadar fark verin şunu gönderelim diye. Biz "para yok bu hafta değil haftaya verelim. " diyebiliyor muyuz, ödemesini yapamadım diyebiliyor muyuz? E-ticarette ciddiyet kalmamış. Ne güzel kredi kartından para çekilsin sonra ürün yok size ödemeyi iade edelim binlerce kişiye bu şekilde yapıldığını düşünürsek yapılanlar biraz manidar. Türkiye'deki e ticaretin durumu bir de bunu saygın dediğimiz N11.com yapıyor

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  13:59

  Sayın Özcan T.,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak kontrol edilmesi konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır.

  Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri