N11.com Ürün Tedarik Sorunu...

Mustafa Sait C. |

N11.com'dan 29-03-2016 tarihinde satın almış olduğum ürün için 31-03-2016 tarihinde ancak tedarik edemediklerini bildirmektedirler. Ürünün stoklarında olup olmadığını anlamak için bizleri 2 gün boyunca bekletmişler ve ardından siparişi reddetmişlerdir. Bu sorunu sürekli olarak yaşamaktalar.

Etiketler :

Sipariş İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  13:45

  Sayın Mustafa Sait Candoğan,

  n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur; ürünler n11.com tarafından değil mağazalar tarafından satışa sunulmaktadır.

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri