N11.com Ürün Tedariği..

Serafittin E. |

Ürünün mağaza tarafından tedarik edilmediği bildirilip, aynı mağazanın aynı ürünlerinin ilgimi çekebilir diye tarafıma gönderilmesini manidar buldum. En az 3 yıldır güvenli bir şekilde alışveriş yaptığım N11.com adlı sitenin bu ilgisizliği beni üzdü. Ayıca canlı desteğe bağlandığım halde sorularıma cevap verilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  16:35

  Sayın Şerafettin E.,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak kontrol edilmesi konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün rengi satışa kapatılmıştır.

  Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Canlı Destek görüşmeniz ile ilgili detaylı kontroller sağlanacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri