12 Şubat 2014

N11.com Ürün Satışından Sonra İlgilenmiyor

Codegen tablet ile ilgili şikayetimi yazmıştım. Satıcı zaten kanunlara uymuyor. N11.com mağazası da; ilk şikayetten sonra pazar günü arayan firma yetkilisi C**** beyden 3'er gün ara ile 3 defadır aramama rağmen haber yok, bilgi bile veremiyorlar ve N11.com Codegen tableti satmaya devam ediyor.

Yaklaşık bir ay oldu gönderdiğim tabletin durumu ile ilgili bilgi yok. Böyle bir durumla karşılaşanlar belki vardır ama bunu kabul etmek mümkün değil. Bize tek seçenek kalıyor haklarımızı aramak ve bilinçli olduğumuzu göstermek. Ben bundan sonra N11.com'dan ürün almam.

Eyüp 31 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp17 Şubat 2014

    N 11 firması her şikayetten sonra ilgileniyormuş gibi arıyor, aynı şeyleri tekrar anlatıyorum, tamam bilgi vereceğiz diyorlar ama sonrası yok. Tam bir aydır servise gönderdiğim tabletten bilgi alamıyorum. Şikayet var' a teşekkür ediyorum. N 11 mağaza-sından da ümidimi kesiyorum. Bu firmanın beni aramasını da istemiyorum. Hukuki süreç öncesinde yapacakları tek bir şeyi kabul edebilirim; aldığım tabletin parasını aynen iadesini. Şikayet var a tekrar teşekkür ediyorum.

  • N11.com Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz mağazaya iletilmiştir. Müşteri Hizmetlerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön