N11.com Ürün Kusurlu Geldi!

Ali Y. |

Teyp aldım ürün hatalı geldi. N11.com'u aradım listedeki kargo firmalarından biri ile ürünü değişime gönderin dedi bende gönderdim. Satıcı ürünü kendi anlaşmalı kargo firması ile göndermemi söyledi. Şimdi ürün tekrar bana geliyor, 20 tl kargo ücreti ödeyip ürünü kendi istedikleri kargo firması ile değişime göndereceğim, yani ürünün hatasını böyle kabul ediyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  26 Eylül
  22:55

  Musteri hizmetlerinizi 2 kez aradim lutfen harfiyen dinleyin ve donus yapin bana size gelen kargo firmasi ile iade yapin demiyo sisteme kayitli kargo firmalarindan biri ile iade edin diyo ben urunu gonderdikten sonra bilgi veriliyo

 • 26 Eylül
  14:26

  Sayın Ali Yıldız,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ile ilgili birime iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi mağazanın anlaşmalı kargo şirketi UPS ile gönderim yaptığınızda iade talebinize cevap verileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme yapmak için arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri