25 Mart 2015

N11.com Ürün Kontrolü Düzgün Yapılmıyor ve Olumsuz Yoruma İzin Verilmiyor.

N11.com üzerindeki ilanlardan birinden telefon aldım fakat kullanılmış hasar görmüş telefon yolladılar. Uzun uğraşlar sonucu ürünü iade edip paramı geri almayı başardım fakat başkaları da aynı hataya düşmesin diye yorum yazma kısmına ulaşamıyorum.

Site bunu bilerek yapıyor para kazanma hırsı ile kontrolsüz ürün satışı yapıyorlar. Sitede hiç kötü yorum yer almıyor ve bu da sitenin ne kadar kalitesiz ve kendine güvensiz olduğunu ispatlıyor. N11.com sitesi %100 orijinal sıfır ürün garantisi yazıyor fakat hiçbir şekilde kontrol sahibi değiller. Kontrol tamamen ilanı veren firmalarda. Bu durumun düzeltilmesi ve başkalarının mağdur olmaması için siteye müdahale edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Okan 382 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi25 Mart 2015

    Sayın Okan Aydın, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön