03 Mart 2015

N11.com Ürün Kırık Çıktı.

N11.com'dan bir adet tablet dokunmatik paneli sipariş ettim 20 TL dokunmatik 6 TL kargo ödedim. Neyse dokunmatik geldi ancak kırık çıktı, iade istedim paranın 20 TL'sini iade ettiler ancak 6 TL kargo parasını vermediler neyse dedik sinemize çektik.

Ürünü kargoyla geri firmaya yollayın dediler, yolladık alıcı firma nasıl olsa kırık dokunmatik işe yaramaz diye kargoyu 15 gün almadı ben firmayı aradığımda alacağız şöyle böyle deyip durdular, neyse kargo tekrar bana, alan yok diye geri geldi 4,5 TL kargo parası yine verdim. N11.com'u aradım bu bizimle ilgili sorun değil firmayla halledin biz sadece aracıyız deyip sıyrıldılar. N11.com sattıklarının arkasında durmuyor. Ürün yok 10,5 TL zarar.

Fatih 131 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Mart 2015

    Sayın Fatih Keşikci, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde anlaşmalı olmayan kargo firması ile gönderim sağladığınız görülmektedir. Anlaşmalı olmayan kargo firması ile gönderim sağlanan durumlarda kargo ücreti ödeyebilmektesiniz. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön