03 Şubat 2014

N11.com Ürün İptal Ödemesi ve Müşteri Hizmetleri Sorunları

n11.com dan Sipariş Tarihi : 30/01/2014 / Sipariş Kodu : 204349652962 olan alışverişimde conti adore marka kettle aldım. Ancak sonra baktın ki durum kısmında sipariş reddedildi diyordu. Ürün ellerinde yokmuş ve siparişi reddetmişler.ürünün değeri 29.90 tl idi ve 3 taksitle almıştım. Kredi kartıma baktığımda ekte de görüleceği gibi ürün geri ödemesini taksit taksit yapıyorlar. Bu nasıl iş anlamış değilim.

Hem sen stokta olmayan ürün sergile siparişimi iptal et, hem de geri ödemeyi taksit taksit yap. Ben bu olaydan sonra üyeliğimi iptal ettim. Üyeliğimi iptal ettiğime dair ve siparişin reddedildiğine dair n11.com dan bana gönderilen mesajlar aşağıdadır.

Yusuf 121 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzerine. Siparişinize ait iptal/iade/red talebinin onaylanmasını takiben aynı gün n11.com tarafından ödemeniz bankanıza yapılmaktadır. Bankaların süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ücret iade tutarı 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza yansımakta ve yine bankaların uygulamalarına bağlı olarak taksitli yapılan işlemler n11.com tek seferde ödeme yapmasına rağmen kartınıza taksitler halinde yansımaktadır. n11.com Müşteri hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön