N11.com Ürün İadesi Hakkında...

Özge Ü. |

Ürünümü defalarca kargoladım defalarca müşteri hizmetlerinizle görüştüm ancak tekno butik mağazanız ürünü karşı ödemeli olarak kabul etmedi. Siz kabul edeceğini söylemiştiniz. Zaten ürünü ilk 3 iş gününde iade talebinde bulunmuşken bana herhangi bir gönderi kodu paylaşmadığınız için cayma hakkımı da kaybettim. Bir daha asla alışveriş yapmam. Ürünle alakalı 1 aydır uğraşıyorum. 1 aydır da kargoda. Teslim almıyorum çünkü sizin hatanız yüzünden, sizin yanlış bilgilendirmeniz yüzünden yolladığım ürün kabul edilmeyince bu kargonun parası bana ödettirilmek isteniyor. İade veremiyorum.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  17:21

  Sayın İnci Ülgür,

  İade süreciniz ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede siparişinize ait ürünün gönderici şubede bulunduğu ve ürünü fatura nüshası görünecek şekilde göndermeniz durumunda iade talebinize onay verileceği yönünde bilgi alınmıştır. İlgili ürünü mağazamıza yönlendirerek sürecinizi başlatabilirsiniz.

  Ücret iadeniz onaylandığında ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilecek olup banka süreç ve uygulamalarına bağlı olarak sizlere aktarılacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri