15 Ekim 2014

N11.com Ürün İade Sorunu!

Sipariş kodu:206768564761 olan Nisa Luce Şehir Konseptli Lambader ürünü cayma hakkımı kullanarak iade etmek istiyorum. Ancak verilen iade kargo kodu "kullanılmış" olarak çıktı. 2 gündür 4 kere N11.com müşteri hizmetlerini aramam ve mağazaya sor kısmından yeni bir kod istememe rağmen başarılı bir dönüş olmadı. Mağazanın bana verdiği cevap ise şu şekilde:
"N11.com merkez yönetiminden aldığımız bilgiye göre, iade edeceğiniz ürünü herhangi bir Sürat kargo şubesinden "N11.com ürün iadesi yapacağım, kod tanımlarmısınız" demeniz yeterli olacakmış. "En kısa zamanda ürün iade kargo kod'u yollamanızı ve beni daha da uğraştırmamanızı talep ediyorum.

Eray 173 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi16 Ekim 2014

    Sayın Eray Ayhan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir.Mağazadan alınan bilgi mevcut Sipariş bölümünden iade talebi oluşturmanız halinde iade talebinizi onaylayacakları şeklindedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön