17 Ekim 2014

N11.com Ürün Hatalı Adrese Kargolandı!

N11.com aldığım ürün satıcının ifadesine göre sistemden kaynaklanan sorundan dolayı farklı bir adrese kargolandı ürün doğal olarak teslim edilemediğinden satıcıya tekrar iade olmasına rağmen ürün ücreti benden alındı.

N11.com yapılan tüm başvurularıma rağmen (telefon, mail vb) hiçbir cevap verilmedi. Satıcı ise sistemde ürünü tamamlandığını (oysa yasal olarak ürün kendisinin teslim aldığı görülmektedir) N11.com 24.09.2014 tarihinden bu yana olan satışa ise hiçbir şekilde çözüm üretmediği telefonla bile bildirdiğimde daha önce konu ile ilgili şikayet açılmış demekten başka bir cevap vermemektedir. Belki buradan yazınca olay ciddiye alınarak site olaya bir çözüm getirebilir.

Murat 118 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın Murat Pakdil, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şirketine teslim edilerek adresinize tekrardan gönderildiği yönündedir. Mng kargodan EY 474563 takip numarası ile kontrolünü sağlayabilrisiniz. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön