N11.com Ürün Hala Teslim Edilmedi.

Emre K. |

N11.com sitesinden 204377954764 sipariş kodu ile Guess Collection marka gcx690003l1 model sipariş verdim. Kargolama işleminin ne zaman yapılabileceği hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ismini bağışlamayan bir hanım N11.com un indirim sitesi olduğunu 3 gün sonunda topluca siparişlerin çıkarılacağı söylendi. Oysa ki indirim sitesi olan N11.com dan mevcut sitedeki aynı fiyat üzerinden aldığım saat, Saat & Saat' in kendi sitesinde aynı gün kargo olarak satılmaktadır. Mümkün olduğunca elime çabuk ulaşmasını rica ettiğimde herhangi bir şey yapılmaması kurumsal kimlikle satış ve destek sağladığını düşündüğümüz satıcının müşteriye karşı ciddiyetinin olmadığını göstermekte.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  12:45

  Sayın A. Ömer Karbuğa,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Emre K.
  24 Ekim
  17:27

  3gündür ürün sizin tarafınızdan onaylanıp kargolanması gerekirken henüz hiç bir işlemde bulunmadınız, siparişi verdiğimde saat ve saatin müşteri temsilcisi siparişin göründüğünü n11in indirim sitesi olduğu için siparişi bekleteceklerini cuma günü kargolanacağını söyledi. Temsilcinin değişi ile indirim sitesi olan n11de kendi siteniz ile aynı fiyata satılan saati kargolamamak için oluşturulan bu inanın hiç bir mantıklı açıklaması bulunmamaktadır. Üstüne üstlük saat ve saat firmasına bu durumu mail ile bildirdiğimde oradaki siparişi iptal edip bizim siteden tekrar alın gönderelim diye cevap aldım bu hiç bir esnaflık anlayışına sığmamaktadır.

 • 23 Ekim
  08:58

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizi satın almış olduğunuz firmaya iletmeniz gerekmektedir.Şikayetinizi n11.com firması ile paylaşmanızı rica ederiz
  Saygılarımızla