04 Haziran 2014

N11.com Ürün Hakkında Yeterli Ve Gerçek Bilgilendirme Yapılmıyor!

N11.com'da ki Tenolojial adlı dükkandan bir Sony Xperia Z1 almayı düşünüyordum ve şarj aleti Türkiye uyumlu mu diye belki yüz kere sordum ve bana uyumlu dediler. Siparişi verdikten sonra beni arayıp ürün uyumlu değilmiş yanında aparat vereceğiz Türkiye'ye uyumlu olsun diye denildi.

Şimdi bunların yalanı yüzünden ürünü iade ettim ve paramı almak için boş yere beklemek zorunda kalacağım. Adam akıllı bilgi verseler böyle saçma şeylerle zaman kaybetmeyecektim.

Sattığı ürünü açıkça tanımlamayan, soru cevap kısmında da yanlış bilgi veren firmaları içinde barındırdığı için N11.com'dan şikayetçiyim! Yüz kere özür dileseler ne olur yanlış ürün satanlar yüzünden düştüğümüz hale bak.

Çağdaş 926 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi04 Haziran 2014

    Sayın Çağdaş Alagöz, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön