N11.com Ürün Gelmemesi!

Ali K. |

N11.com'dan sipariş ettiğim kırmızı bir fların parasını ödediğim halde ürününüzü gönderiyoruz demelerine rağmen bir ay gibi bir süre geçmiş olduğu halde halen göndermemişlerdir. Arayıp sorduğumda ise mağazayla kendiniz irtibata geçin cevabını vermişlerdir.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  15:28

  Sayın Ali Kaya,

  n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur, ürünler n11.com tarafından değil mağazalar tarafından satışa sunulmaktadır. Sipariş ve ürünler hakkında detaylı ve hızlı bir şekilde bilgi alabilmeniz adına ürün sayfasında yer alan ''Mağazaya Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak sonuç alamamanız durumunda, talep ve şikayetleriniz hakkında Müşteri Hizmetlerimiz tarafından da destek sağlanmaktadır.

  Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmeler sonucunda, stok problemi sebebi ile ürün gönderimi sağlanamadığı bilgisi alınmıştır. Konu ilgili birimlere iletilerek, mağazamız hakkında da gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Siparişiniz ile ilgili ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri