17 Şubat 2015

N11.com Ürün Gelmediği Ama Ulaştı Diye Onay Vermişler!

9 gün önce almış olduğum uydu alıcısı 2 gün sonra geldi ve bozuk çıktı. Uğraşlarım sonucu ürünü değişim olması için tekrar 11.02.15 tarihinde iade ettim. Siteye değişime gönderdiğimi ve kargo takip numarasını yazarak bildirdim. 16.02.15 oldu ve ürün hala ortada yok. Az önce otomatik onay göndermişler.

Süre dolduğundan elime sağlam olarak geçtiğini otomatik onaylanmış. Neyin süresi doldu 1 gün kargo süresi olan ürün 9 gündür elime ulaşmadığı gibi almadığım ve ücretini ödediğim ürün ortada yok. Talep ettiğiniz değişim gerçekleşti diyede bir mail geldi. Bu kadar tutarsız, ciddiyetsiz hiçbir alışveriş sitesi daha önce görmedim. N11.com'dan alışveriş yaparken 2 değil daha çok düşünün derim.

Atlas 260 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi17 Şubat 2015

    Sayın Atlas Çakmak, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön