N11.com Ürün Elime Ulaşmadı...

Aycan U. |

03/06/2015 tarihinde N11.com' den bir ürün satın aldım ve parasını ödedim defalarca aramama rağmen ürün halen hazırda elime ulaşmadığı gibi bugün bu saat oldu ne arayan ne mesaj ne de e-mail atan oldu.

Benim kendim aradığımda ise muhatabın biz değil satın aldığın mağazadır biz size döneceğiz bizden haber bekleyin gibi umursamaz cevaplar aldım, TV'lerde bangır bangır reklam yapıp güvenilir olduğunu lanse etmeye çalışan bu site güvenilir değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aycan U.
  09 Ağustos
  16:14

  Bugün bu saat oldu halen hazırda almış olduğum ürün tarafıma ulaşmış olmakla beraber sırf zaman kazanma adına tüketicinin sesini kesme ve kendilerini haklı çıkarma adına bana bile bile almış aldığım üründen çok cook farklı bir ürün kargolayıp göndermiş gecen hafta mağzayla görüştüğümde bana 2 gün içerisinde doğru urunun kargolanacagını söylemiş olmasına rağmen henüz elime almış olduğum ürün ulaşmadı n11 ve çalışmış olduğu mağaza üzülerek söylüyorum ki yalan söylüyorlar. Buradan alışveriş yapmak isteyenler lütfen bir kez daha düşünün. Benim gibi mağdur edilmek istemiyorsanız daha başka güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız önemle tavsiye edilir...

 • 15 Temmuz
  18:38

  Sayın Aycan Umutlu,

  Siparişiniz ile ilgili kontroller sağlanarak sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Aycan U.
  15 Temmuz
  11:46

  Bugün verilecek dediğinizin üzerinden 2 gün geçti halen verilmedi. Sizin kurumsal firmaya yakışmayan tavırlar siz ya da mağazanız (ki mağza beni ilgilendirmiyor muhatabım n11) yalan söylüyor maalesef sizde buna göz yumum çanak tutuyorsunuz

 • 13 Temmuz
  11:31

  Sayın Aycan Umutlu,

  Siparişiniz hakkında mağazadan alınan bilgi, ürünün gün içerisinde Sürat kargoya teslim edilerek adresinize gönderileceği yönündedir. Siparişiniz kargolandığında ''Hesabım'' sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri