N11.com Ürün Elime Ulaşmadı!

Mehmet U. |

N11.com isimli siteden doğum günü hediyesi için 09.07.2014 tarihinde saat sipariş ettim. Sistemde saat kargoya verildi gözüküyor. Ancak kargo takibi yapılamıyor. Ürün elime ulaşmayınca bir hafta önce aradım. Kayıt aldılar. Beni ilgili firmanın arayıp mağduriyetimi gideceğini söylediler. Arayan olmadı. Cumartesi günü tekrar aradım. Yine arayan olmadı. Salı günü tekrar aradım. Yine arayan olmadı. 22.07/2014 gününe kadar ürünü teslim almadım ama kredi kartımdan tahsilat yapılmıştır. Müşteri ile ilgilenmiyorlar. Uğurlu alışverişmiş. Nefret ettim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  12:06

  Sayın Mehmet Uzunoglu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargoda kaybolması sebebiyle adresinize teslim edilemediği, iade talebi oluşturmanız halinde iade talebinize onay verileceği şeklindedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri